Kosmetička Eva

Kosmetické přípravky

Dermforce
Koncentrovaná technologie pro reagující pleť

V dnešní době si rostoucí počet lidí stěžuje na svou reagující pokožku. Tento fenomén ještě zvýrazňuje její pravidelná expozice různým škodlivým vlivům a zneužívání nevhodné kosmetické péče.

Co je to intolerantní pleť?

Vždy reaguje nebo právě začala reagovat na jakékoliv iritanty nebo jakékoliv jiné interní podněty jako je lékařská péče, kořeněná strava nebo konzumace stimulantů jako je třeba káva. Bez ohledu na to, zda má tato nesnášenlivost kořeny genetické, způsobené (stálé opakované nápory) nebo psychologické, intolerantní – nesnášenlivá pleť má narušený imuno-ochranný systém: přehnaně reaguje, což se viditelně projevuje dehydratací, zanícením, a/nebo podrážděním. Potřebuje zvláštní přípravky schopné navrátit rovnováhu , zlepšit hydrataci a úroveň komfortního pocitu a posílit její přirozenou obranu.

Co je to křehká pleť?

Prodělala fyzické trauma jako následek dermatologické procedury (operace, laser, mikroabraze, peeling, atd.) a/nebo agresivní mechanickou proceduru, jako je např. epilace, holení, atd. Během fáze přirozené obnovy je nevyvážená a oslabená, její imuno-ochranný systém reaguje nepřiměřeně. Během tohoto období, ihned jakmile k tomu dá dermatolog souhlas, je třeba využít skvěle snášené přípravky péče o pleť schopné omezit zarudnutí a iritace, urychlit zotavení a navrátit její přirozenou rovnováhu

Řada Dermforce od Payotu poskytuje pomoc intolerantní a křehké pleti.

Zklidňuje ji

Přítomnost přírodních ingrediencí s tišícími a zklidňujícími vlastnostmi, jako je růžový esenciální olej nebo extrakt lékořice pleť zklidňují.

Regeneruje ji

Pomocí Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, vitaminů (A, E, B3 a B5), stopových prvků (zinek, mangan, hořčík), polysacharidů a aktivních látky, které umožňují lepší rekuperaci pokožky, a které ji posilují - jako je kreatin a extrakt Bifidu.

Bonus, který přináší Bifidus
Bifidus neuplatňuje svoje přednosti jen v jogurtech, je také schopný posílit naše pleťové přípravky... Tato aktivní ingredience z probiotické skupiny látek vytváří ochranné pole pro pokožku, které pomáhá zmírňovat iritace a chránit ji před dalším stresem. Skutečný bonus pro krásu!

Přehled výrobků z řady Dermforce

Dermforce Essence

Dermforce Essence

Pleť posilující koncentrát s extraktem bifidu a růžového esenciálního oleje

Extrakt Bifidu posiluje kožní bariéru a přirozenou obranyschopnost pokožky. Obohacený o zklidňující růžový esenciální olej a reparativní Bioécolii?, navrací a chrání rovnováhu kožního ekosystému.

Použití:

Používá se jako intenzívní kúra nebo ošetření intolerantní pleti a jako doplňková péče před a po dermatologických operacích.

15 ml lahvička s kapátkovým dávkovačem
Doporučovaná MOC: Kč 830

Dermforce Day Care

Dermforce Day Care

Zklidňující a ochranný krém s extraktem bifidu a omega 3 a 6

Obohacený extraktem Bifidu posiluje kožní bariéru a přirozenou obranyschopnost pokožky. Díky Omega 3 a 6 je zdrojem látek nezbytných pro pokožku. Den po dni poskytuje úlevu, hydrataci a ochranu.

Použití:

Používá se jako ochranný denní krém pro intolerantní pleť a jako denní krém po dermatologické operaci.

50 ml lahvička s dávkovačem bez přístupu vzduchu
Doporučovaná MOC: Kč 1360

Dermforce Night Care

Dermforce Night Care

Regenerační, aktivační krém s extraktem bifidu a kreatinem

Kombinuje aktivní extrakt Bifidus, který je schopný posilovat kožní bariéru a přirozenou obranyschopnost s energizujcím kreatinem. Tím optimalizuje noční buněčnou aktivitu, která restrukturalizuje, regeneruje a zpevňuje epidermis.

Použití:

Používá se jako noční krém pro intolerantní pleť a jako restrukturalizační noční krém po dermatologických operacích pro křehkou pokožku.

50 ml lahvička s dávkovačem bez přístupu vzduchu
Doporučovaná MOC: Kč 1420

Dermforce Eye Contour Care

Dermforce Eye Contour Care

Restrukturalizační a ochranná péče o oční kontury ultrasenzitivní pleti

Díky extraktu Bifidu a Omega 3 a 6 urychluje zotavování epidermy a současně pomáhá obnovit její hydrolipidový film. Tento přípravek péče o pleť je speciálně přizpůsobený choulostivým oblastem; poskytuje stálou ochranu v oblasti očních kontur.

Použití:

Používá se jako ošetření očních kontur intolerantní pleti a jako ošetření po dermatologických operacích, zvlášť po zásazích v blízkosti očního okolí.

15 ml lahvička s dávkovačem bez přístupu vzduchu
Doporučovaná MOC: Kč 900

[webmaster] - Dominik Turchich