Kosmetička Eva

Kosmetické přípravky

DERMFORCE EAU EXTREME TOLERANCE

3-v-1 čistící a tonizační micelární pleťová voda na obličej a oči

V dnešní době stále více lidí trápí intolerantní nebo křehká pleť. Intolerantní pleť reaguje na jakékoliv interní podněty jako je lékařská péče, kořeněná strava nebo konzumace stimulantů jako je třeba káva. Bez ohledu na to, zda má tato nesnášenlivost kořeny genetické, způsobené (stálé opakované nápory) nebo psychologické, intolerantní – nesnášenlivá pleť má narušený imuno-ochranný systém: přehnaně reaguje, což se viditelně projevuje dehydratací, zanícením, a/nebo podrážděním. Potřebuje zvláštní přípravky schopné navrátit rovnováhu, zlepšit hydrataci a posílit její přirozenou obranu. Křehká pleť prodělala fyzické trauma jako následek dermatologické procedury (operace, laser, mikroabraze, peeling, atd.) a/nebo agresivní mechanickou proceduru, jako je např. epilace, holení, atd. Během fáze přirozené obnovy je nevyvážená a oslabená, její imuno-ochranný systém reaguje nepřiměřeně. Řada DERMFORCE od Payot poskytuje pomoc intolerantní a křéhké pleti. K Dermforce Essence, Dermforce Day Care, Dermforce Night Care a Dermforce Eye Contour Care teď Payot uvádí na trh Dermforce Eau Extreme Tolerance – 3 v 1 čistící a tonizační micelární pleťovou vodu na obličej a oči.

Dermotechnologie DERMFORCE

Dermotechnologie DERMFORCE zajištuje optimální toleranci i nejcitlivější pleti. Všechny přípravky péče DERMFORCE jsou bez parfemace, neobsahují žádné parabeny nebo konzervanty. Složení využívají pečlivě vybrané ingredience pro minimalizaci rizika alergických reakcí.

Aktivní Bifidus extrakt

Aktivní Bifidus extrakt OBNOVUJE a POSILUJE pokožku. Vytváří “ochranný štít”, který pomáhá omezovat podráždění pleti a tím chránit před dalším stresem.

DERMFORCE EAU EXTREME TOLERANCE

Dermforce eau extreme tolerance

3-v-1 ČISTÍCÍ A TONIZAČNÍ MICELÁRNÍ PLEŤOVÁ na obličej a oči.

DERMFORCE EAU EXTREME TOLERANCE je odličovací voda kombinující technologii DERMFORCE v mimořádně tolerantní čistící micelární pleťové vodě. Neparfémovaná, bez barviv, bez parabenů a konzervantů, s pumpovacím dávkovačem, který umožňuje na minimum omezit riziko kontaminace.

Micelární voda čistí a tonizuje pleť obličeje a kolem očí a zároveň posiluje kožní bariéru a přirozenou obranyschopnost. Působení micel http://fch.upol.cz/vyzkum/texty/micelles_cz.htm odstraňuje make-up a nečistoty a nepoškozuje přitom hydrolipidový film na povrchu epidermy. Extrakt bifidu a růžové vody uklidňuje citlivou pokožku.

Obsah: 200 ml
DMOC: 628 Kč

[webmaster] - Dominik Turchich