Kosmetička Eva

Kosmetické přípravky

PAYOT AOX™

Payot AOX

Tajemství mladistvého vzhledu zajímá snad každou ženu. Jednou z hlavních příčin způsobujících stárnutí kožních buněk je oxidace. Hraje významnou úlohu při tvorbě vrásek. Tento přirozený proces, který naše tělo za normálních okolností běžně zvládá, je urychlován přítomností nevyhnutelných součástí našeho moderního života jako jsou stres, znečištěné životní prostředí atd. Naše pokožka je vystavena útokům volných radikálů, velmi reaktivních molekul, které mají jeden nebo více nepárových elektronů, a které se pirátsky pokoušejí připojit k jiné molekule a ukrást jí další elektron. Ta se pak naopak stává sama volným radikálem a tak dál: řetěz reakcí ničení buněk bohužel pokračuje.

Volné radikály útočí v pleťových buňkách na tři hlavní cíle:

Když dosáhnou lipidů v buněčné membráně nebo DNA, buňka umírá. Na proteiny působí volné radikály odlišně: buď pozměňují obnovující procesy v kůži nebo degradují kvalitu pojivových tkání jako je kolagen nebo elastin = zdroj tvorby vrásek.

Jediné řešení jak tomuto procesu předejít je vytvoření kosmetické překážky pro ochranu pokožky před těmito zničujícími vlivy. Krém PAYOT AOX™ založený na systému PAYOT AOX™ bojuje proti oxidaci na všech frontách. Má dvojí účinky:

Jádro receptury Payot:

Laboratoře Payot hledaly součinnost mezi různými molekulami přírodního původu známými pro své antioxidační vlastnosti: Tocotrienol a Pycnogenol®. Ty pak byly zkombinovány z dalšími ultraefektivními aktivními látkami proti stárnutí (anti-age) a tvoří jádro exkluzivního systému: systému PAYOT AOX™.

Patent "PAYOT AOX™":

Payot AOX

Tomuto progresivnímu výrobku byl udělen patent pro podporu úsilí v účinném boji se základními mechanismy stárnutí pokožky.

Originální kombinace aktivních látek oddaluje umírání buněk cestou jejich ochranného působení na telomerázu a tím dosahuje anti-age efektu proti stárnutí. Telomeráza opravuje telomery na obou koncích chromozomů, které zabraňují, aby se chromozomy rozpadly.

Kombinace Tocotrienolu, Pycnogenolu a vitaminu PP spojená s Cassia Alata umožňuje chránit jak vnitřní prostředí buňky vč. DNA, tak i buněčnou membránu., včetně DNA. Tento trojí účinek tudíž chrání a zachovává buňky zevnitř.

Mnohostranné vlastnosti aktivní látky pycknogenol obzvláště bohaté na bioflavonidy, se vyznačují množstvím vlastností:

Zkrátka je to jeden z nejúčinnějších, až dosud známých neutralisérů volných radikálů.

Tyto účinky jsou prokázány: Podle studií in vitro:

Receptura je obohacená o další látky:

Unikátní aromaterapeutická parfemace s regenerujícími účinky. Jemná směs parfémových nót, která zklidňuje tělo a mysl, a která jasně deklaruje jedinečné přednosti této kosmetiky.

AOX složení

Originální textura: zcela původní, olejová, hedvábná a slabě opalizující je schopná uvolňovat aktivní ingredience tak, jak je kdy pleť potřebuje. Systém PAYOT AOX™ je přirozeně zbarvený taninem, který dává krému PAYOT AOX™ specifickou, skutečně unikátní barvu.

Pleťový krém PAYOT AOX™ obsahuje koktejl ingrediencí určených pro efektivní a cílené účinky:

PAYOT AOX™ Soin Global Jeunesse je určený všem typům pleti. Používá se denně, ráno a večer na vyčištěný a tonizovaný obličej a krk.

MOC 4 800,- Kč

*testy byly prováděné na vzorku 50 spotřebitelů
** svrchních vrstev epidermy

[webmaster] - Dominik Turchich